Brainobrain je jedním z předních světových dětských institutů pro vývoj osobnosti dítěte. Brainobrain operuje globálně ve více než 35 zemích, jako je – Velká Británie, USA, Austrálie Kanada, Rakousko, Polsko, Francie, Norsko, Irsko, Švédsko, Chorvatsko, Indie … Brainobrain má více než 1000 úspěšných licencovaných center a se svými vysoce kvalitními programy změnil životy více než 1,000,000 dětem na celém světě .

 


 

Brainobrain kurzy:

Kurz rozvoje dovedností Abacus (10 úrovní)

Jedná se o unikátní program vývoje dovedností, kde pečujeme o dětský mozek tak, aby vyvynul některé ze svých základních schopností k učení, jako je paměť, vizualizace, soustředění, poslech, schopnost učit se, tvořivost, sebevědomí, rychlost, přesnost atd.

 


 

Naše Brainobrain školitelé:

Profesionálové s vysokou mírou kompetencí v oblasti jejich odbornosti

Kromě toho, že jsou výborní ve svých určených tematických oblastech, naši školitelé absolvují nepřetržité vzdělávání ze strany Brainobrain. Naši školitelé přistupují ke studentům individuálně a snaží se u nich dosáhnout co největšího pokroku co nejrychleji.

  • Absolvovali vysokoškolské vzdělání a jsou odborníky ve svých oborech
  • Jsou certifikováni podle „Brainobrain Europe“, hlavního uživatele licence Brainobrain Kids Academy Pvt.Ltd „Indie“ pro evropský region, ISO9001: 2000.
  • Pro náše programy je nepřetržitě školíme
  • Milují pomoci dětem uspět

 

 

Lidija Narašanova – Smilevska

Ředitelka akademie

lidija.narashanova@brainobrain.cz

Lidija má více než 30 let zkušeností ze školství a řízení vzdělávání a absolvovala studium na Pedagogická Univerzita (Magisterský titul v školních systémech a jejich vývoj). Pracovala jako učitelka na základní škole, ale rovněž jako profesorka, výkonná poradkyně a koordinátorka mnoha programů USAID a nadací EU na Ministerstvu Školství a vzdělávacích programů pro rozvoj děti.

 

 

„Zleva“

Marie Zahálková
Učitelka
marie.zahalkova@brainobrain.cz

Marie absolvovala studium na Pedagogická Fakulta Univerzity Karlovy v Praze, a je zkušenou a nadšenou učitelkou více než 30 let. Práce s dětmi ji baví. Je certifikovaná učitelka podle Brainobrain Kids Academy Private Limited.

 

@ „Zprava“

Marketa Lejckova
Učitelka a Koordinátor Učitelů
marketa.lejckova@brainobrain.cz

Markéta je profesionální chůva už více než 10 let a aktuálně si doplňuje vzdělání v oboru předškolní pedagogiky na VOŠ Svatojánská kolej. Nasbírala bohaté zkušenosti při spolupráci se Sítí Mateřských Center a jako učitelka v několika pražských školkách (nyní pracuje v LMŠ Velíček) a také jako cvičitelka předškoláčků v Sokole. Má velkou vášeň pro práci s dětmi a je certifikovanou učitelkou Brainobrain Kids Academy Private Limited.

 

@ „Uprostřed“

Ivica Pavlov
Master Trenér

Ivica je globální certifikovaný mistr Brainobrain Trainer, který funguje jako Master Trainer v různých evropských zemích.

 

.. a v neposlední řadě:

Polina Reshetilo
Academy Teacher
polina.reshetilo@brainobrain.cz

Polina má mezinárodní pedagogickou praxi jako učitelka jazyků, předškolní výchova a učitelka dětských vzdělávacích centru. Od roku 2011 vyučovala v USA, Vietnamu, Rusku a nyní v České republice. Má velkou vášeň pro práci s dětmi. Je certifikovaná učitelka podle Brainobrain Kids Academy Private Limited.

 

 

 


 

Vítejte v Brainobrain, nejlepší dětské akademii v posilování postavení mladých géniů po celém světě!