Jste sebemotivovaná osoba, která soustavně usiluje o kvalitu a spokojenost zákazníka v každém podnikání?

.

.

Máte vášeň učit?

.

Jako absolventovi se znalostí angličtiny vám pomůžeme vytvořit si svoje vlastní studijní Brainobrain centrum ve vašem regionu, kde budete zodpovědný za poskytování vysoce kvalitního programu a za růst svého vlastního podnikání. Bude vám poskytnuto školení a základní nástroje, stejně jako materiály pro výuku tohoto programu v souladu s výzkumumem a vývojem v této oblasti – některé z nich jsou Advanced Abacus, Neuro Lingvistické Programování (NLP), neurobics a osobnostní rozvoj dovedností.

Jste sebemotivovaná osoba, která soustavně usiluje o kvalitu a spokojenost zákazníka v každém podnikání?

Dokážete převzít zodpovědnost za vzdělávání dětí v Brainobrain a rychle a efektivně je naučit představivosti, soustředění se … . používání mozek efektivněji než kdy jindy?

Pokud dokážete splnit tyto požadavky, pak máte všechny předpoklady stát se úspěšným Brainobrain franšízantem ve vašem regionu.

 

Staňte se naším partnerem!

 


OpportunityVýhody frančízy :

  • Pružná pracovní doba
  • Nízké náklady na uvedení do provozu
  • Možností nastavitelnosti
  • Zábava
  • Vynikající osobní rozvoj

 

 


 

Obchodní příležitosti pro otevření Dětské akademie – Provozovatel v České republice

 

Obchodní příležitosti akademie pro děti

Poloha: Různé oblasti v České republice

 

Vzdělání je jedna z oblastí, která v dnešní moderní době nabízí obrovské příležitosti k růstu. Každý rodič se velmi zajímá o učebního potenciálu sveho dítěte. Světová populace ohromně roste a proto se potřeba najít řešení pro všechny každodenně rostoucí světové problémy, stává bezprecedentní. To vyžaduje obrovskou potřebu vůdčích osobností. Odpovědnost je částečně převzata z naší strany, jelikož v Brainobrain připravujeme každé dítě rychle a efektivně se učit, soustředění a efektivnějšímu využívání mozku než kdy jindy. Jedná se o obchodní příležitost, o kterou se i my snažíme.

 

Licenční poplatek: Pro začátek vaší podnikatelské cestě je zapotřebí investice ve výši 3.000 EUR (cena frančízy).

 

S celkovou investicí ve výši cca 10.000 EUR – (včetně cena frančízy ve výši 3.000 EUR), vám pomůžeme vytvořit BRAINOBRAIN CENTER ve místě nebo okolí. Potřebovat budete malou místnost cca. 30 m2, která bude pohodlná pro 15 dětí, a to jak k sezení, tak k pohybu.

 

Děti ve vašem okolí budou toužit se do vašich kurzů přihlášit, jakmile začnete pomáhat těm malým hledat a nacházet jejich vnitřní jedinečnou dokonalost. Můžeme vás v tom všem vyškolit, s využitím poznatků světového výzkumu a vývoje v Indii.

 

Některé z těchto pojmů, na než se specializujeme, jsou Advanced Abacus, Neuro lingvistické programování, neurobics & osobnostní rozvoj dovedností.

 

Jsme tady, abychom vám krok za krokem pomohli ve vaší podnikatelské transformaci. Pomůže vám  s první skupinou studentů, které můžete začít pohodlně učít, co jste se naučili od nás.

 

Naše preference:

  • Absolvent/KA s dobrou znalostí angličtiny
  • Potřebná energie, nadšení a soubor dovedností.

 

Budete absolvovat školení každé 3 měsíce. Naši zkušení trenéři budou průběžně sledovat váš pokrok a zajistit, že se zařadíte mezi Brainobrain školitele světové třídy.

 

Naše marketingová strategie vychází ze zkušeností z více než 925 center ve více než 37 zemích Světa. Místní tým v každé zemi zajistí nejlepší způsob, jak se prosadit na trhu v daném regionu. Naš zkušený tým vás bude provázet a zajistí pro vás handholding , dokud jej budete potřebovat.

 

 

Provádíme rovněž každoroční akce po celém světě, ale i akce regionální ve vaší oblasti, které mohou vás a vaši akademii motivovat  v úsilí o větší úspěch. Chcete-li vědět o některých z našich minulých akcí, lze si požádat o video v naší kanceláři. Budete nadšeni vidět, jak moc jsme svá slova a akce pripojili.

 

Pokud jste přesvědčen o tom, tuto příležitost dále prozkoumat a máte zájem o přímé setkání s námi, kontaktujte nás telefonicky nebo zanechte vzkaz na info@brainobrain.cz.

 


 

Obchodní příležitosti akademie pro děti – Výuka v České republice

Obchodní příležitosti při uskutečňování studijního programu

Poloha: Různé oblasti v České republice

 

Brainobrain, jeden z největších poskytovatelů doplňkového vzdělávání děti, poskytuje příležitost vášnivým pedagogům příležitost zařadit se do naší sítě instruktorů v České republice. Prostřednictvím nášeho jedinečného studijního programu máte šanci rozšiřit základnu více než 925 Brainobrain center ve více než 37 zemích světa.

 

Pokud jste přesvědčeni o tom, tuto příležitost dále prozkoumat a máte zájem o přímé setkání s námi, kontaktujte nás telefonicky nebo zanechte vzkaz na info@brainobrain.cz.

 


 

Vítejte v Brainobrain, nejlepší dětské akademii v posilování postavení mladých géniů  po celém světě!